Barcode: 22172648
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 56.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 13.5 g |
| of which sugars | 13.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Granatapfelsaft 100%
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Milked Walnuts Unsweetened
Elmhurst
NOVA 1
Hot & Spicy Bloody Mary Mix, Hot & Spicy
Major peters'
NOVA 4
Soda
Orangina
D NOVA 4
Cold Brew Cauca Colombia Voyager
Coma
B NOVA 1
Néctar de Guayaba
Boing,Sociedad Cooperativa Trabajadores de Pascual
D NOVA 4
Papa John's, Blueberry Pomegranate, 16 Oz
Papa John's
B
Tapatio Bloody Mary Mix, Tapatio
Major peters'
NOVA 4
Milked Hazelnuts Unsweetened
Elmhurst
C NOVA 1
Banana Flavored Soda, Banana
Tropical
E NOVA 4
Strawberry Organic Lemonade From Concentrate, Strawberry
Heinen's
E NOVA 4
BOING
Pascual BOING
D NOVA 4
Boisson à base de Jus de Mangue
Cock Brand
E NOVA 4