Barcode: 0861525000339
Ripened Jackfruit Chips
Labels
no added sugar
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 167.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 26.7 g |
| of which sugars | 20.0 g |
| Fiber | 13.3 g |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ripened jackfruit
Related Products in Chips And Fries
Frites rustiques au sel de guérande
Pom Bistro
B NOVA 3
Frites du bistrot Bio à l'huile de tournesol
yummy
A NOVA 3
Frites au Romarin
C NOVA 3
Frites bistrot
null
B
Pommes dauphines
ESCALE GOURMANDE
D NOVA 4
POMMES DAUPHINES 350G
D NOVA 4
Frites du ch'nord
Pom Bistro
C NOVA 3
Frites à la graisse de canard
Pom Bistro
C NOVA 3
Pommes Dauphine Pom Bistro
Pom Bistro
D NOVA 4
Wedges à la graisse de canard
Pom Bistro, Pom bistrot
C NOVA 3
Pom bistro façon plancha
Pom Bistro
C NOVA 3
Frites du Ch'Nord
Pom Bistro
C NOVA 3