Barcode: 3256226057213
Riz basmati origine penjab 1kg
by U
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
fsc
nutriscore
nutriscore grade a
packaged in france
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 356.0 kcal |
| Fat | 1.0 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 78.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | 0.5 g |
| Proteins | 8.9 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Riz Basmati long grain de qualité supérieure.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kyknos - Tomatenpaste - 200G Dose
Κύκνος
C
Demi-peches
pavlides
C NOVA 3
Tortiglioni
stella
B NOVA 1
Broskve
Pavlides
C NOVA 3
Yogurt colato
Fage
A NOVA 4
Λευκό Κινόα
Fytro
A
Pate filo
Kanaki
C NOVA 3
Crushed Tomatoes
Kyknos
B NOVA 3
Πλιγούρι
Fytro
A NOVA 1
Kalamata string figs
Angel
D NOVA 1
Πίτυρο Βρώμης Ψιλοαλεσμένος φλοιός βρώμης Oat Bran
fytro
A
Broskvový kompot
Penny
C NOVA 3