Barcode: 8714555052255
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 310.0 kcal |
| Fat | 30.0 g |
| of which saturated | 10.5 g |
| Carbohydrates | 2.5 g |
| of which sugars | 1.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 7.5 g |
| Salt | 1.9 g |
Ingredients
Varkensspek* varkenslever* 28%, water, zonnebloemolie, zout, rijstebloem, varkenszwoerd*, tomatenpuree, suiker, gebakken uien (uien, palmolie, tarwemeel, zout), specerijen, room (bevat melk), aroma, antioxidant: E316, gemodificeerd maïszetmeel, verdikkingsmiddel: E466, specerij-extract, conserveermiddel: E250.
Additives
e250
e316
e466
Related Products in Meats And Their Products
Poulet cuit fume
C NOVA 4
Cuisses de poulet
Volandrie
B NOVA 1
Putenlachsfilet
Schildauer
E NOVA 4
Filets de poulet
A
4 Cuisses de poulet
Volandrie
B NOVA 1
Manuka Honey & Rosemary Boneless Marinated Chicken
Hazeldenes
B NOVA 4
Filet mignon fumé au bois de hêtre
C NOVA 4
Poulet cuit fumé
C NOVA 4
Knack supérieure
Au Fumé Vosgien
E NOVA 4
rôti de porc cuit supérieur
salaison du terroir
D NOVA 4
Filet Mignon fumé au bois de hêtre
C NOVA 4
Filet mignon de porc fumé
C NOVA 4