Barcode: 8718452785278
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 552.0 kcal |
| Fat | 39.9 g |
| of which saturated | 25.2 g |
| Carbohydrates | 39.6 g |
| of which sugars | 0.8 g |
| Fiber | 1.8 g |
| Proteins | 7.7 g |
| Salt | 2.5 g |
Ingredients
TARWEbloem, boterconcentraat 39% (MELK), water, zout, gepasteuriseerde volle MELK, koolzaadolie, MELKeiwit, erwteneiwit
Allergens
milk
Related Products
Șuncă Praga
Cris-Tim
D NOVA 4
sunca de curcan
cris-tim
B NOVA 4
cotlet haiducesc
drag de România
C NOVA 4
Ardealul pateu vegetal
Ardealul
C
Obrăjori Pate cu porc
Obrăjori,CrisTim
E NOVA 4
Ardealul Vegetable Pate
Ardealul
C NOVA 4
Conserve de viande boeuf
Ardealul
C NOVA 4
Textured Soy
Inedit
A
Obrăjori Pate cu pui
Obrăjori,CrisTim
D NOVA 4
Parieron cu pui
Alpinia
D NOVA 4