Barcode: 5941265029410
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 81.0 kcal |
| Fat | 1.9 g |
| of which saturated | 0.7 g |
| Carbohydrates | 1.1 g |
| of which sugars | 1.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 14.3 g |
| Salt | 2.3 g |
Ingredients
Carne de porc, apă, stabilizatori (trifosfati), fibre vegetale, dextroză, sare, antioxidant (acid ascorbic), arome naturale, proteină animală de porc, usturoi, conservant (nitrit de sodiu). Produsul poate contine urme de: țelină, lapte, lactoză.
Additives
e250
e300
Related Products in șuncă
șuncă de curcan
pikok
D NOVA 4
Arla Latte Art Eko
Arla, Arla Foods
C NOVA 4
yoggi
yoggi
NOVA 4
Lacto Free Madlavningsfløde
Arla
C NOVA 4
KESO Cottage Cheese Naturell Protein
Arla, Arla Foods, KESO
A NOVA 4
Laktosfri Naturell Mild Yoghurt
Arla
A NOVA 4
yogurt
Arla
C NOVA 4
Arla Ko Färsk laktosfri Mellanmjölkdryck
Arla, Arla Foods, Arla Ko
B NOVA 3
Raejuusto
Arla
A NOVA 3
Arla Köket Grekisk Yoghurt 10 %
Arla
C NOVA 4