Barcode: 0003003409331
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 11.7 g |
| of which sugars | 11.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, high fructose corn syrup, caramel color, sodium benzoate (preservative), natural and artificial flavor, citric acid.
Additives
e150c
e211
e330
Related Products in Beverages
X Treme Protein, Schoko
Inkospor
C NOVA 4
"ryazhenka 33 Korovi" 3.5% Yoghurt Drink 500ml
33 Kühe
C NOVA 1
Red voltage
X-treme
E NOVA 4
Active liqids zero
Inkospor
D NOVA 4
Sirop de caramel
Karin Lang, Karin lang Agava
NOVA 1
Regulat Pro Bio - 350 ML - Régulat
Dr. Niedermaier
B
Hello Kitty Star Drink Strawberry
E NOVA 4
Bat Man Cola
Trendy Food
E NOVA 4
L-carnitine Drink Light, Apple-kiwi
Inkospor
C NOVA 4
Bio Company Grüner Smoothie 100% Frucht
Bio Company
E
Iso-drink
Active
D NOVA 4
Protein Drink Inkospor Active, Schoko
Inkospor
C NOVA 4