Barcode: 0049000023855
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 160.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 45.0 g |
| of which sugars | 45.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carbonated water, high fructose corn syrup, caramel color, sodium benzoate, citric acid, caffeine, artificial and natural flavors, acacia.
Additives
e150c
e211
e330
Related Products in Beverages
Arcens
Rocheval
A NOVA 4
Panaché
Kusterbier
NOVA 4
Boisson aux fruits pomme kiwi
Fruima
E NOVA 4
Grenadine
River
D NOVA 4
Sirop d'orgeat
Bambo
Cola zéro
River
C NOVA 4
Sirop de Menthe
Bambo
NOVA 4
Limonade aux arômes naturels
River
D NOVA 4
Limonade Artisanale Bio
Geyer Frères, Simplement Bon et Bio
D NOVA 4
eau minérale naturelle
Eau de Beckerich, Rocheval, Source Ophélie
A NOVA 1
Tonic Water
River
E NOVA 4
Nectar de pomme Gazéifié
Lagona
C NOVA 1