Barcode: 0722430160030
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 5.6 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.9 g |
| of which sugars | 1.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Adaptogenic Mushroom Infusion (Reishi, Chaga, Turkey Tail), Pu-Erh Tea*, Raw Apple Cider Vinegar*, Dark Amber Maple*, and Root Beer Spices*
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Jason's Deli, Coca Cola Classic, 24 Oz
Jason's Deli
B
Papa John's, Tropicana TWST Orange, 2 Liter
Papa John's
E
Burger King, Barqs Root Beer, 16 Fl Oz
Burger King
C
Nutrisante Infusion Bien être Confort De La Gorge
Nutrisante
B NOVA 4
Nectar Banane Spring Valley 1 L
Spring valley
E NOVA 3
Nectar Litchis
Spring valley
E NOVA 3
Nutrisanté Infusion Bio Détente 20 Sachets
Nutrisante
B NOVA 1
Sonic, Oreo Cheesecake Shake, Large
Sonic
E
Infusion Régulation Des Sucres Bio - 20 Sachets - Bio Conseils
Bio conseils
B
Nutrisante Infusion Bio Détente
Nutrisante
B
Nectar tropical
Spring Valley
D NOVA 4
Nutrisante Infusion Bio Anti-stress 20 Sachets
Nutrisante
B