Barcode: 27276150
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 100.0 g |
Ingredients
Steinsalz
Recipes with Similar Ingredients
Opal Basil Vinegar
2 ingredients
Baked Wild Sockeye Salmon
8 ingredients
Blue Fin Tuna Tartare
21 ingredients
Opal Basil Gimlet
4 ingredients
Purple Basil Vinegar
2 ingredients
Cotogna'S Crystal Beach Recipe
6 ingredients
Blueberry Delight
5 ingredients
Opal Basil-Macerated Peaches
5 ingredients
Basil-Salmon Canapes
4 ingredients
Herb Salad
5 ingredients
Opal-Basil Cinnamon Vinegar
3 ingredients
Herb Salad with Lemon Vinaigrette
12 ingredients
Related Products in Condiments
Klasikinis keciupas
Suslaviciaus
NOVA 3
майонез
Lemmik
D NOVA 4
Pesto
Rimi
E NOVA 4
Кетчуп томатный классический
Rūdolfs
C NOVA 4
Tomātu Mērce
spilva
D NOVA 4
BBQ omáčka
Rudolfs
D NOVA 3
Oriģinālā Light majonēze
Spilva
D NOVA 4
Spilva onion ans sour cream sauce
spilva
D NOVA 4
Майонез Леммик оливковый провансаль
Lemmik
D NOVA 4
PROVANSAAL MAJONEES
PolvenFoodz
D NOVA 4
Sweet and sour sauce "honey chicken"
Spilva
E NOVA 3
Майонез
Francis
E NOVA 3