Barcode: 3262850043249
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Vin rosé (sulfites) eau, sucrer jus de cassis à base de concentré (2%) arôme cassis, aïòme natutel, conservateur : E202
Allergens
sulphur dioxide and sulphites
Additives
e202
Related Products in Beverages
Starbucks Coffee Frappuccino
Starbucks
E NOVA 4
Coffee
Starbucks
C NOVA 4
Diet cola
Pepsi
C NOVA 4
Purified Drinking Water
Aquafina
Bundaberg, ginger beer
Bundaberg
E NOVA 4
dew
Mountain Dew
E
Diet soda
C NOVA 4
Diet lemonade
Sainsbury’s
C NOVA 4
Pepsi
Pepsi
E NOVA 4
Chocolate flavoured milk
Sainsbury's
C NOVA 4
mountain dew code red
Code Red
E NOVA 4
Aquafina
Aquafina
B NOVA 1