Barcode: 8697432340037
Sirmakes Natural Spring Water
by Sırmakeş
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Categories
Available in
turkey
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Organic lemonade
Whole Earth
C NOVA 4
Tradition
Solevita
Bebida de Soja 0% Azúcares Añadidos
Vemondo
B NOVA 1
G Zero - Iceberg
Gatorade
C NOVA 4
Amecke Sanfte Säfte Mandarine-Orange 1L Geschmack-Früchtemischungen Orange 1.59€.
Amecke
E NOVA 1 Eco-Score D
BREWDO BREWED IN ELLON BLACK HEART FIERCELY DEF DR
Brewdog
NOVA 3 Eco-Score D
Agua de Coco Original
Jarritos
NOVA 3 Eco-Score E
Orangensaft
Rio D‘oro
NOVA 1 Eco-Score D
Poudre cacaotée petit déjeuner 32%
Biocoop
E NOVA 3 Eco-Score A
Mango-Maracuja IceTea
Pfanner
D NOVA 4 Eco-Score A
Frutos Vermelhos
Continente Equilíbrio
D NOVA 4
Orange Juice
Trader Joe's
C NOVA 1 Eco-Score D