Barcode: 7610848029366
Sirop arôme framboise
by COOP
Processing
NOVA 4
Labels
made in swiss
Categories
Available in
switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 313.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 77.0 g |
| of which sugars | 77.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sucre, eau, jus de framboise* 10%, jus de sureau*, jus de cassis*, acidifiant (E 330), arôme, conservateur (E 202). * à base de concentré.
Additives
e202
e330
Related Products in Beverages
Nutmilk Velvitiser
Hotel Chocolate
NOVA 4
Impact Whey Protein, Coffee Caramel
Myprotein
E NOVA 4
Myprotein Mypre Blue Raspberry
Myprotein
C NOVA 4
Omega 3 Liquid, Strawberry Flavour
Myprotein
B
The botanist
The botanist
My Protein Inulin
My protein
E NOVA 4
Impact Whey Protein - 1000G - Schokolade-karamell
Myprotein
NOVA 4
Myprotein Caséine Micellaire
Myprotein
D
Organic rasperry & elderflower kombucha
C NOVA 3
Balsamic Vinegar 500ML
Gourmet Kitchen
E NOVA 4
Teaolat
Hotel Chocolat
B
Salted caramel drinking chocolate
Hotel Chocolat
NOVA 4