Barcode: 3092718654450
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 312.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.1 g |
| of which sugars | 71.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre , sirop de glucose fructose,eau,jus de fruits à base de concentré,mangue, ananas,acide citrique,arôme naturel de ananas avec autre , extrait de paprika, vitamine (niacine B3,B6,C
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Coconut Milk
Sumatra
C NOVA 4
Tea
Manda Té
B
Danacol
Danone
C NOVA 4
Lait amande
Starbucks
C NOVA 4
Classic Flavored Hot Cocoa Mix K-Cup Pods, Classic
Starbucks
NOVA 4
Lemon Juice From Concentrate
B NOVA 3
Blueberry Elderflower Flavored Sparkling Spring Water, Blueberry Elderflower
B NOVA 4
Kombucha Ginger Lemon
K
C NOVA 3
Citron tea
E NOVA 4
nescafe cappuccino
Nescafé
Cassis
Jumbo
D NOVA 4
Boylan Bottleworks Brand Ginger Ale Vintage Soda Pop - 4 CT
Boylan Bottling Co.
E NOVA 4