Barcode: 3104948189029
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 350.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 87.0 g |
| of which sugars | 63.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Sucre liquide, eau, jus concentré de banane, jus concentré de citron, concentré de carthame, arôme, conservateur : E202, colorant : E133
Additives
e133
e202
Related Products in Frozen Foods
Pizzabaguetter Pepperoni
Unil as
C NOVA 4
Pommes Ekspress
Unil as
NOVA 3
lasagne
TORO
B NOVA 4
Peppes Square Soho pizza (skinke og pepperoni)
Peppes Pizza, Rema 1000, Synnøve Finden AS
C NOVA 4
Peppes Snackpizza
Synnøve finden as
D NOVA 4
Biff & Pepperoni med Cheddarsaus
Peppes Pizza,Synnøve Finden
D NOVA 4
Brooklyn Steak Biff & Paprika
Synnøve finden as
C NOVA 3
Uten paprika
Grandiosa,Stabburet,Orkla
C NOVA 3
Thick Crust Pepperoni Pizza
Unil
D NOVA 4
First Price Familiepizza
First Price,Unil,Frostfood
C NOVA 4
Crunchy Style Spicy Pepperoni & Nduja
Peppes Pizza,Synnøve,Synnøve Finden
D NOVA 4
American Way Kjøttboller, Sjampinjong og Paprika
Peppes Pizza
C NOVA 4