Barcode: 3088541000458
Sirop de Fleurs de Coco
Labels
organic
eu organic
fr bio 01
ab agriculture biologique
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 312.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 78.0 g |
| of which sugars | 78.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Sirop de fleurs de coco
Related Products in Beverages
Coca-Cola Zero Sugar Raspberry
Coca-Cola, The Coca-Cola Company
C NOVA 4
Mezzo Mix
Mezzo Mix
E NOVA 4
Coca Cola Zero Sugar
Coca Cola
C NOVA 4
Coca-Cola Light
Coca-Cola
C NOVA 4
Infusion fruitée bio
Honest
C NOVA 4
Diet coke Kate Moss
The Coca-Cola Company
C NOVA 4
Coca Cola Diet Coke 1.75L
Coca-Cola
C NOVA 4
Coca Cola Cherry
Coca Cola
E NOVA 4
Fresa y kiwi
Fanta
C NOVA 4
Coca-Cola Zero
Coca-Cola
C NOVA 4
Coke Cherry Flavour bottle 0,5L
Coca-Cola
C NOVA 4
Coca Cola Diet Coke
Coca Cola
C NOVA 4