Barcode: 0734027972711
SIROP DE GINGEMBRE
Processing
NOVA 3
Labels
no gluten
organic
eu organic
kosher
non eu agriculture
cn bio 141
green dot
hkk kosher
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 308.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 77.0 g |
| of which sugars | 69.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre*, gingembre* 30%, *certifié biologique.
Related Products in Beverages
ΣΟΚΟΛΆΤΑ ΥΓΕΊΑΣ ΑΜΥΓΔΆΛΟΥ ΣΤΕΒΙΑ
ΙΟΝ
NOVA 4
Amstel Radler
Amstel
Blood orange
E NOVA 4
Σιρόπι γεύση βύσσινο
ΓΙΩΤΗΣ
E
Βανίλια
ΣΑΡΑΝΤΗΣ
Lemon soda
Epsa
E
Epsa Green Tea Lemon With Pomegranate & Sour Cherry Light 330ML
Epsa
C NOVA 4
Greek kefir
Koukakis
B NOVA 4
Kostilatas Springs Natural Mineral Water
Κωστηλάτα
A NOVA 1
Lemon Lime Sparkling
Frutlop
E NOVA 4
Pepsi Max 1.5lt
Pepsi
B
tsai
Life
C NOVA 4