Barcode: 5400113690139
Sirop de pommes
by Delhaize
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 1
Labels
organic
eu organic
Categories
Available in
belgium
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 259.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 62.0 g |
| of which sugars | 51.0 g |
| Fiber | 3.5 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
sirop de pommes 100%
Related Products in Syrups
Sirop De Cerises Amarena
Fabbri
E NOVA 4
Jarabe de Maiz Karo
Karo
D NOVA 4
Sciroppo
TransGourmet
C
Jarabe organico de Maple
AIRES DE CAMPO
E
Sirop d'argousier
Coop Naturaplan Bio
E NOVA 3
Karo sabor maple, ligerita
Karo
NOVA 4
Fleurs de sureau
Swiss Alpine Herbs
C NOVA 3
Grenadine Sirup
Coop
D NOVA 4
Maple
Karo
B NOVA 4
Sciroppo di fiori di sambuco
Fabbri
C NOVA 4
Sciroppo di fiori di sambuco
Dilmoor
E NOVA 4
Karo Bebé
Karo
E NOVA 4