Barcode: 5400113544890
Sirop de violette bio
by DELHAIZE
Processing
NOVA 4
Labels
organic
eu organic
be bio 01
green dot
Available in
belgium, france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 320.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 79.5 g |
| of which sugars | 79.0 g |
| Fiber | 0.1 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Sucre de canne, eau, arôme naturel, acidifiant (acide citrique)
Additives
e330
Related Products in Beverages
Sparkling Lemon & Lime Drink
7up
D NOVA 4
Diet
Pepsi
C NOVA 4
Multivitamin 10 Fruchtsaft
Merziger
D NOVA 1
7up
7up
D NOVA 4
7 up free
Seven-Up
C NOVA 4
Pepsi 1 L
Pepsi
D NOVA 4
Sportness Protein Drink
sportness
NOVA 4
Pepsi Max
Pepsi
C NOVA 4
Pepsi-cola
pepsi
E NOVA 4
7 Up
7 up, Seven-Up
E NOVA 4
7 up free
7up
C NOVA 4
Jus pomme orange carotte ace
Merziger
D NOVA 4