Barcode: 3250391366101
Sirop Framboise bidon 75cl
by Netto
Processing
NOVA 4
Labels
nutriscore
nutriscore grade d
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 311.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 5.9 g |
| of which sugars | 5.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre 75%, jus de fruits à base de jus concentrés 29% (framboise 15%, citron et sureau), eau de source, arôme.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Cranberry ginger brew
Trader Joes
C NOVA 4
milder Apfel
Paradiso
C NOVA 1
Blue Hawaii Purified Water
Blue Hawaii
B NOVA 1
Yakult
Assi
E NOVA 4
Wild Wave Cider 0.5%
Adnams
NOVA 4
Redwood Hill Farm, Plain Cultured Goat Milk Kefir
Redwood Hill Farm & Creamery Llc
B
Kefir
C NOVA 1
Potbelly Sandwich Shop, Mixed Berry Smoothie
Potbelly Sandwich Shop
E
Natural Spring Water
Patriot's Choice
B NOVA 1
Bebida de naranja
del frutal
NOVA 4
Bubble milk tea
E NOVA 4
Malta India Light
Malta India
D NOVA 4