Barcode: 3283587780375
Sirop Griotte
Labels
no preservatives
no colorings
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 347.0 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 86.0 g |
| of which sugars | 85.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.5 g |
| Salt | — |
Ingredients
Sucre Eau Jus de griotte Acide citrique Arômes naturels
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
CHOCODRINK
M Classic
Oat drink Barista
V-Love,Migros
D NOVA 3
Cadbury Wispa Chocolate Drink
Cadbury
E NOVA 4
Migros Heidi Drink Schokolade
Heidi
E NOVA 4
White Castle, Fanta Orange Soda, Kids
White Castle
C
Bifidus Erdbeer
Migros Industrie
D NOVA 4
tang pineapple 19g
Tang
NOVA 4
Grande Caffe
Migros
B NOVA 4
Chocolat en poudre qualité professionnelle
Suchard
NOVA 4
jus d'orange
Migros M-Budget
E NOVA 1
Twinnings Chai Latte
Tassimo
D NOVA 4
Bifidus - Drink - Mango
Migros Industrie
E