Barcode: 4000177028452
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 32.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.9 g |
| of which sugars | 7.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre,sirop de fructose, eau, jus de fruits à base de concentrés20% (pomme 9,3%, orange 8,5%, citron 1,1%, ananas 1,0%, fruit de la passion 0,1%), acidifiant : acide citrique, arôme naturel, stabilisant : gomme xanthane et gomme arabique, colorant : curcumine, extraits végétaux (carottes et hibiscus) vitamines (C,B3,E,B6,B1,Biotine)
Additives
e100
e330
e414
e415
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Ready-to-eat
Oh!Good
C NOVA 4
Frudada
Дантелена ООД
C
Тоник
Evervess
E NOVA 4
Био студено пресован сок от ябълка и череша
E NOVA 1
Пепси зеро
C NOVA 4
Pepsi max zero shugar
C NOVA 4
Био кокосово мляко на прах
Dragon Superfoods
E NOVA 4
Студено пресован сок от ябълки и круши
Billa градини
C NOVA 1
7up
7up,PepsiCo
D NOVA 4
Pepsi
Pepsi-Cola
E NOVA 4
FRESHKO Orange
FRESHKO
D NOVA 1
Безалкохолна газирана напитка
Pepsi
E NOVA 4