Barcode: 3052911271908
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 335.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 82.5 g |
| of which sugars | 81.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
SIROP DE PÊCHE DEMI-PÊCHE SODA PÊCHE cocktail avec alcool** Cocktail sans aicool 3ddeSirop de Pêche blanche 2 cl de Sirop de Pêche blanche 10 cl de jus de pomme 25 cl de bière blonde" Décorerd'un quartier de fruit 0 6 cl d'eau gazeuse : Sucre, eau, jus concentré de pêche blanche, acidifiant : acide citrique, *émulsifiants : gomme d'acacia, E445, colorants : carmins, anthocyanes. ùdepêche blanche : 15%. Données nutritionnelles pour 100 ml
Additives
e120
e163
e330
e414
e445
Related Products in Beverages
Red raspberry leaf ginger organic non-sparkling probiotic tea
C NOVA 3
Lemon ginger raspberry organic non-sparkling probiotic beverage
C NOVA 3
Passion fruit cayenne organic non-sparkling probiotic beverage
C NOVA 3
Sugar Free Lemonade
Ventures Food & Beverage Llc
C NOVA 4
Watermelon basil organic non-sparkling probiotic beverage
C NOVA 3
Nature's Twist, Drink, Peach
Ventures Food & Beverage Llc
C NOVA 4
Mango green tea organic non-sparkling probiotic tea
C NOVA 4
Guava rose organic non-sparkling probiotic beverage
C NOVA 3
White tea lavender organic non-sparkling probiotic tea
C
Mango turmeric organic non-sparkling probiotic beverage
C NOVA 4
Hibiscus apricot organic non-sparkling probiotic tea
C
Honeysuckle nectarine organic non-sparkling probiotic tea
C NOVA 3