Barcode: 3052910018900
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 328.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 80.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre, eau, arômes naturels de cannelle et de piment, acidifiant : acide citrique, colorant : E163, conservateur : E202.
Additives
e163
e202
e330
Related Products in Beverages
Coca Cola Move
Coca Cola
E NOVA 4
Coca-Cola
Coca-Cola
E NOVA 4
Zero Sugar Naturally Flavoured Sparkling Beverage
Fanta
C NOVA 4
Pineapple Fanta
Fanta, Coca-Cola
E NOVA 4
Zero Sugar Lemon-Lime Soda
Sprite
C NOVA 4
Orange Soda
Fanta
E NOVA 4
#fantamystere
fanta
C NOVA 4
Fresca
Fresca
C NOVA 4
Zero Sugar Cola
Coca-Cola
C NOVA 4
Zero Sugar Naturally Flavoured Sparkling Water Beverage
Fanta
C NOVA 4
Coca-Cola Zero Sugar
Coca-Cola
C NOVA 4
Zero Sugar Zero Caffeine Cola
Coca-Cola
C NOVA 4