Barcode: 3290082010913
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 328.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 83.0 g |
| of which sugars | 83.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Sucre de canne, eauy acidifiants E330 et E334, colorants El 50È arôme naturel.
Additives
e334
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Purely Organic Pineapple
Renew Juice Company
D NOVA 1
Fennel Tea
Messmer
NOVA 1
Coco Coconut Water
El Mexicano
Organic Spicy Pineapple Juice Blend
Lakewood
D NOVA 1
Organic Pure Tart Cherry Juice, Pure Tart Cherry
E
Organic Pure Celery
Lakewood
B NOVA 1
Original Non-Alcoholic Beer
Clausthaler
NOVA 1
Canneberge pure
Lakewood
NOVA 1
ORGANIC PURE TART CHERRY
Lakewood
E
Organic Apple
Lakewood Littles
D NOVA 4
French Vanilla Cafe-Style Beverage Mix, French Vanilla Cafe
Maxwell house
NOVA 4
Aloe Vera Drink
El Mexicano, Marquez Brothers International Inc.
D NOVA 4