Barcode: 7613269357537
Sirup - Pfefferminze
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
france, germany, switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 44.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.0 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
sucre, eau, arôme naturel de menthe avec autres arômes naturels, extraits végétaux colorants (carthame, citron), colorant: E131, acidifiant: acide citrique, antioxydant: acide ascorbique.
Additives
e131
e300
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Zero Sugar
Coca Cola
C NOVA 4
Peel Fresh No Sugar Added Juice Drink - Apple
Marigold
C
Hinode Mirin Sweet Cooking Sauce
NOVA 4
Mac chocolate
MacChocolate
NOVA 4
Cappuccino Di Torino
Maccoffe
NOVA 4
Peel fresh select yuzu juice drink
Marigold
E NOVA 3
fresh Soya milk
MARIGOLD Power Beans
B NOVA 1
Peach Vitamin Water
Yeo's
C NOVA 4
Soju infused lager
Tiger
NOVA 4
Krystal, Chocolate Shake, Large
Krystal
E
Coca Cola Original Taste Less Sugar
Coke
D NOVA 4
Fanta grape flavour perisa anggur
Fanta
NOVA 4