Barcode: 5992895005794
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 61.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 2.2 g |
| Carbohydrates | 3.9 g |
| of which sugars | 3.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Kefir, magas hőmérsékleten hőkezelt, homogénezett tejből. Zsírtartalom: 3,5% (m/m). Összetevők: tej, mikrobatenyészet (tejet tartalmaz). Fogyasztható (nap, hónap): a pohár nyakán jelzett időpontig. Tárolás: 0 °C és +10 °C között. Forgalmazza: Penny Market Kft., 2351 Alsónémedi, Penny utca 2, Magyarország. HU Nettó tömeg: 64175 g EK
Related Products in Beverages
Hong Van, Grass Jelly Drink, Banana
L&W International Co.
E NOVA 4
Fruit refreshers snack cups
Del Monte
D NOVA 4
Organic toddler milk drink powder
E NOVA 4
Hot chocolate
NOVA 4
Hot chocolate
NOVA 4
Hong Van, Grass Jelly Drink Witer Honey, Coconut
L&W International Co.
D NOVA 4
Cocktail mix
NOVA 4
Grapefruit & oranges in pomegranate flavored slightly sweetened fruit water, grapefruit & oranges in pomegranate
Del Monte
D NOVA 4
Bloody mary mix
NOVA 4
Simply Lemonade
Simply Beverages
E NOVA 4
Bloody mary mix
NOVA 4
Cappuccino pumpkin latte
NOVA 4