Barcode: 0860587000233
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 3.3 g |
Ingredients
Distilled white vinegar, habanero, ghost pepper, crushed red pepper, kosher salt, granulated onion, garlic powder, southwest seasoning, spice, lemon juice, xanthan gum, citric acid.
Additives
e330
e415
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Condiments
Tomaten Ketchup
Kania
E NOVA 4
Worcestershire Sauce
D NOVA 4
Salsa alla panna, con basilico
Manor food
D NOVA 3
Asda Dijon Mustard
Asda Dijon Mustard
E NOVA 3
Green Pesto
Asda
E NOVA 4
Tzatziki Dip
Eridanous
D NOVA 4
Ketchup curry - Hot
Lidl
D NOVA 4
Томатная паста
ВкусВилл
NOVA 1
Салат «Винегрет»
ВкусВилл
C NOVA 3
Zaziki mit Gurken und Knoblauch
DMK, Elite, Penny
C NOVA 3
Mild french mustard
Asda
D NOVA 4
Приправа универсальная
ВкусВилл