Barcode: 4019300172290
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 64.0 kcal |
| Fat | 0.2 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 4.0 g |
| of which sugars | 4.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Latte scremato, caglio, fermenti lattici.
Related Products in Dairies
Goat's Milk
UK Farm
B NOVA 1
Pure Fresh Milk
Farm Fresh
NOVA 1
Natural Set Yoghurt
Lactel
A NOVA 1
Farm Yogurt
Farm Fresh
NOVA 4
Evaporated
El dorado
C NOVA 4
Hi Goat - Goat's Milk Powder
HR Manufacturing
C
Lait concentré Sucré
Cèbon
NOVA 3
Greek Style Yoghurt
Lactel
B NOVA 1
Full Cream Sweetened Condensed Milk
Milkmaid
NOVA 3
จีพีอาร์ รอยัล โฮมเมด บัตเตอร์ คุกกี้
จีพีอา รอยัลโฮมเมด
B
Yogurt Strawberries
Farm Fresh
NOVA 4
Sweetened Creamer
lotus's
E NOVA 4