Barcode: 5690845000751
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 95.0 kcal |
| Fat | 2.1 g |
| of which saturated | 1.3 g |
| Carbohydrates | 10.0 g |
| of which sugars | 9.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 9.1 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
pastöroitu rasvaton maito (DK), sokeri, kerma (5%), mustikka (4%), seljanmarjamehu, muunnettu maissitärkkelys, aromi, skyrhapatteet.
Related Products in Dairies
Panna da Cucina
Buongiorno Natura
D NOVA 4
Bärlauchquark
Milram
D NOVA 3
Frühlingsquark Family-Pack
Milram
D NOVA 3
Gurken Quark
Milram
C NOVA 4
Sour Cream Family-Pack
Milram
D NOVA 4
Latte intero UHT
Buongiorno Natura
C
Milram frische aioli
Milram
D NOVA 3
Frühlings Quark 7 Kräuter
Milram
C NOVA 3
Dessert Pudding Panna Cotta
Rottaler
C NOVA 4
Frühlings Quark
milram
C NOVA 3
Paprika Quark
Milram
D NOVA 3
Bruschetta Quark
Milram
D NOVA 4