Barcode: 8853474056651
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 15.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 3.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ผักสลัด 100% (โอ๊คซาลาโนวา, คอส, บัตเตอร์เฮด, ฟิลเลย์ไอซ์เบิร์ก)
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bio-Gemüsesuppe ohne Hefe Pulver
Spar, Spar Natur pur
B NOVA 4
Erdnuss Eis
Erdnusseis
C NOVA 4
Estragon Senf
S-Budget
D NOVA 4
Reis Risotto
Spar Natur*pur
B NOVA 3
Rote Kidney Bohnen
S-Budget, S Buget
A NOVA 3
Spaghetti
S-Budget
B NOVA 1
Soja Drink ungesüßt
Spar
B NOVA 1
Fusilli
S Budget
B NOVA 1
Mandel drink
Spar
C NOVA 4
Bio-Ricotta-Spinat-Ravioli
Spar Natur*pur
C NOVA 4
Rapsöl
S-Budget
B NOVA 2
Veganes Bio-Soja-Faschiertes
Spar Veggie
A NOVA 1