Barcode: 6948505400236
Soja premium
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 76.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 7.9 g |
| of which sugars | 5.4 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 15.0 g |
Ingredients
Water, soybean, wheat, salt Contains: Soy, wheat 0% 0% Ingrédients: Eau, soja, blé, sel Contient: Soja, blé 0% Net Weight / Poids Net: 500 mL 0% 22% Production date show on package Date de production spectacle sur l'emballage Shelf life/durée de vie: 18 months / mois 0% 0% Merilin Trading Co. Imported by/Importé par: 0% Richmond Hill, Canada ore is a lot e beaucoup Product of China / Produit de la Chine 量等级
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Enriched Macaroni Product, Spaghetti
Valu Time
A NOVA 1
Pineapple chunks in pineapple juice and pineapple juice concentrate
A NOVA 1
Yellow cling peach halves in light syrup
B NOVA 3
Yellow cling sliced peaches in light syrup
B NOVA 3
Fruit mix in light syrup
A NOVA 3
Cranberry apple flavored juice cocktail from concentrate
Valu Time, Kingston Marketing Co
E NOVA 4
Crushed pineapple in pineapple juice
A NOVA 1
Green beans
A NOVA 3
Pineapple slices in pineapple juice
A NOVA 1
Green lima beans
A NOVA 3
Enriched noodle product, wide egg noodles
Valu Time
A NOVA 1
Grape juice cocktail from concentrate, grape
E NOVA 4