Barcode: 3760163680309
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 61.0 kcal |
| Fat | 0.3 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 87.0 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.5 g |
| Salt | 9.9 g |
Ingredients
Eau, blé. fèves de saja, sel, édulcorant Cyclamate de sodium 15% saccharine sodique 1.5%, E415. Allergène de soja, ble.
Additives
e415
Related Products in Condiments
Ketchup curry - Hot
Lidl
D NOVA 4
Green Pesto
Asda
E NOVA 4
Mild french mustard
Asda
D NOVA 4
Salsa alla panna, con basilico
Manor food
D NOVA 3
Worcestershire Sauce
D NOVA 4
Приправа универсальная
ВкусВилл
Tomaten Ketchup
Kania
E NOVA 4
Tzatziki Dip
Eridanous
D NOVA 4
Zaziki mit Gurken und Knoblauch
DMK, Elite, Penny
C NOVA 3
Asda Dijon Mustard
Asda Dijon Mustard
E NOVA 3
Томатная паста
ВкусВилл
NOVA 1
Салат «Винегрет»
ВкусВилл
C NOVA 3