Barcode: 3273120027463
Spaghetti party
by Happy Bio
Labels
organic
eu organic
eu agriculture
fr bio 01
it bio 007
ab agriculture biologique
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 353.0 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 73.0 g |
| of which sugars | 3.2 g |
| Fiber | 2.7 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% semoule de BLE dur. Produit issu de l'ogriculture biologique. Traces possible d'ceuf.
Allergens
eggs
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Enriched Hard Rolls
Loretta's
D NOVA 4
Dill potato salad, dill
E NOVA 4
Aladdin Naan
C NOVA 4
Original instant mashed potatoes, original
A NOVA 1
Non-Dairy Oat Beverage with Pea Protein
Trader Joe's
B NOVA 4
Loaded potato salad
D NOVA 3
Onion kaiser rolls
D NOVA 4
American style potato salad, american style
C NOVA 4
Bar-B-Que Sweet Buns
Koffee Kup Bakery
D NOVA 4
Buttery homestyle instant mashed potatoes, buttery homestyle
E NOVA 4
Cherry Sweet Rolls
Loretta's
E NOVA 4
Cheesy homestyle sauce au gratin potatoes
E NOVA 4