Barcode: 0008005912007
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 270.0 kcal |
| Fat | 2.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 55.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 10.0 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Durum semolina flour, water, eggs, beta-carotene.
Allergens
eggs
Additives
e160a
e160ai
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Morilles extra
BONTOUT
A NOVA 1
Cardons Lyonnais
La Dauphinoise 26600
B
Garniture forestière
Sélection Bontout
B NOVA 3
Shitakes
Saveur ASIATIQUE
C
Garniture Forestière Champignons secs
Bontout
C NOVA 1
Girolles
Sélection Bontout
A NOVA 3
Mélange de champignons pour poisson
Bontout
A NOVA 1
Grisets
Bontout
B NOVA 3
Mélange de champignons
Bontout
A NOVA 3
Cèpes extra
Bontout
A NOVA 1
Trompettes des morts
Bontout
A NOVA 1
Morilles Entieres En Bocal
Bontout
B NOVA 3