Barcode: 5400141359541
Spaghettikruiden
by Boni
Processing
NOVA 3
Labels
organic
eu organic
non eu agriculture
be bio 01
eu agriculture
eu non eu agriculture
nutriscore
nutriscore grade c
Categories
Available in
belgie
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 233.0 kcal |
| Fat | 2.5 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 38.0 g |
| of which sugars | 15.0 g |
| Fiber | 13.0 g |
| Proteins | 8.0 g |
| Salt | 30.0 g |
Ingredients
35% uien*, zeezout, paprikapoeder, knoflook* (bevat van nature SULFIET), witte peper*, oregano*. KAN SPOREN VAN PINDA BEVATTEN. *van biologische teelt
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
LONG GRAIN RICE
TESCO
C NOVA 1 Eco-Score C
Fix für Currywurst
Knorr, Knorr Unilever
NOVA 4 Eco-Score E
Sweety Honig Gurken
Paulsen
C NOVA 4
Filetto Du Pomodoro
DmBio
A NOVA 1 Eco-Score A
Oat Creamer Oatmeal Cookie
Silk
C NOVA 4
Dattelcherry-Tomaten
Creamer
Silk
NOVA 4
Fix Spaghetti Carbonara
Knorr, Knorr Unilever
NOVA 4 Eco-Score E
Edamame Beans Wasabi
The only bean
B NOVA 4 Eco-Score A
SUPERFOOD CREAMER WITH LION'S MANE
LAIRD
D NOVA 4
Vanilla Creamer
Silk
C NOVA 4
Organic Almond Malk Creamer (Vanilla)
Malk
C NOVA 3