Barcode: 0711381320044
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 357.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 69.6 g |
| of which sugars | 1.8 g |
| Fiber | 3.6 g |
| Proteins | 14.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic durum wheat semolina "matt" variety, water
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Vitalis Crunchy Plus Muesli
Dr. Oetker
C NOVA 4
VITALIS
Dr. Oetker
C NOVA 4
Vitalis Crunchy Mysli
Dr. Oetker
A NOVA 4
Falkemel
Falkemel, Valsemøllen
A NOVA 1
Vitalis
vitalis
D NOVA 4
Havreklid
Valsemøllen
A NOVA 1
Vitalis crunchy mysli
Dr. Oetker
A NOVA 4
Boller
Valse Møllen
C NOVA 4
Vitalis Crunchy mysli
Dr oetker vitalis
C NOVA 4
Øllebrødspulver
Struer
D NOVA 3
Crunchy muesli
C NOVA 4
High protein mysli marja & jogurtti
Dr. Oetker
A NOVA 4