Barcode: 8859026512217
สปาเกตตีเส้นไข่
Available in
thailand
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 100.0 kcal |
| Fat | 4.5 g |
| of which saturated | 1.5 g |
| Carbohydrates | 3.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 1.0 g |
| Proteins | 11.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ไข่สด 50.0%, วีทกลูเตน 5.0%, สารสกัดจากสาหร่ายสีนํ้าตาล 0.8%, นํ้า 44.2%
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
almonds
K.B.B Nuts Pvt. Ltd.,Tulsi
A NOVA 1
CHIA SEEDS
Tulsi
A NOVA 1
Mamra giri Almond
Bliss
California Walnut Kernels
Nutraj
NOVA 1
Energy Mix Nuts-Seeds
Gourmia
A NOVA 3
Soya Keema + Masala
Ashok Nutririch
NOVA 4
Walnut Kernels
Nutraj
NOVA 1
Saloni Kacchi Ghani Mustard Oil
Saloni
NOVA 2
Puff Dough Paratha
Switz
C NOVA 3
Southern Classic Bread
fresh choice
NOVA 4
Dried Cranberries
Nutraj
NOVA 3
Nutraj California Walnut Inshell 1kg
Nutraj