Barcode: 8011608000097
Spalmabile di ricotta
by Elda
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 4
Labels
no preservatives
Categories
Available in
italy
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 155.0 kcal |
| Fat | 13.0 g |
| of which saturated | 9.5 g |
| Carbohydrates | 3.0 g |
| of which sugars | 2.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.5 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
Gepasteuriseerde KOEMELK WEI, gepasteuriseerde KOEMELK ROOM, geconcentreerd eiwit van WE, zout, IKE, stabilisator: guargom, zuurleregelaar citroenzuur, melkzuur, melkfermenten. EU melk.
Additives
e270
e412
Related Products in Dairies
Protein+
Dolciando
NOVA 4
Crema di Parmigiano Reggiano
Il braciere
D NOVA 3
Merendina al miele
Dolciando
E
LUZERNER Fromage doux à la crème
Emmi
D NOVA 3
Protein +
Land
NOVA 1
Cremoso extra
Land
C NOVA 4
Tomini rossi sottolio
Eurospin
D NOVA 3
Robiola
D
Yougurt intero alla ciliegia
Land
C NOVA 4
Skyr 0,1
Land
A NOVA 1
Luzerner Rahmkäse cremig
Emmi
D NOVA 3
PROTEIN +
Dolciando
A NOVA 4