Barcode: 4065019124808
Spinazie gewassen
by All Seasons
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 1
Categories
Available in
netherlands
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 26.0 kcal |
| Fat | 0.6 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 0.9 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Spinazie.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Maxx Deep Ridged cu gust de paprica
Lays
D NOVA 4
Noisettes chocolat au lait
JusteBio
E NOVA 4
Masa fresca de pizza espelta e integral
Mamma Mancini
C NOVA 4
vegan slices
Vemondo
NOVA 4
Chleb keto wysokobiałkowy
Piekarnia Koszalin Sp z o.o.
C NOVA 4
Purée de pomme fraise
Le FOURGON
C
Zwarte ogen bonen
Macarido
A NOVA 1
Getrockne Lotussamen
ASIA LAC THIEN
A
Olio evo igp sicilia
B NOVA 2
peanuts
C
Noddles de Arroz
acecook
C NOVA 4
Oignons jaunes 40/60
Ferme De L'artois
A