Barcode: 27019085
spirale
by pasta mare
Available in
belgium, france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 354.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | 3.5 g |
| Fiber | 2.5 g |
| Proteins | 12.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100% semoule de blé dur de qualité supérieure. Peut contenir des traces d'oeuf et de soja
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bamboo Shoots Sliced
Geisha
NOVA 1
Fideo, Enriched Macaroni Product
2 And 2
A NOVA 1
Whole Water Chestnuts
Geisha
A NOVA 1
Minced water chestnuts
A NOVA 1
Peach Jam
Stonewall Kitchen
D NOVA 4
Mandarin Oranges, Whole Segments in Light Syrup
Geisha
B NOVA 3
Water chestnuts sliced
Geisha
A NOVA 1
Vermicelli enriched macaroni
A NOVA 1
Mandarin Oranges, Whole Segments in Light Syrup
Jfe Shoji Trade America Inc., Geisha
B NOVA 3
Bamboo shoots strips
A NOVA 1
White Peaches Sliced In Syrup
Geisha
C NOVA 3
Geisha, bean sprouts in water
Geisha
NOVA 3