Barcode: 5012686019509
Spitfire
Categories
Available in
switzerland, united kingdom
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 37.0 kcal |
| Fat | — |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 2.7 g |
| of which sugars | 0.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
ale beer
Related Products in Beverages
Sirop arôme framboise
COOP
NOVA 4
Lager Bier
COOP
NOVA 3
Ice Tea Classic
Coop Prix Garantie,Coop,Prix Garantie
C NOVA 4
Sirop d'Orange Sanguine
Coop
E NOVA 4
Sirop à l'arôme de grenadine
COOP
NOVA 4
Suppe, Kokos Linsen Curry
Betty bossi
C NOVA 3
Bio Kéfir Nature
Coop Naturaplan Bio, Molkerei Biedermann AG
C NOVA 4
Multi-Kids
Coop Prix Garantie
E NOVA 4
Herbes Des Alpes Suisses
Coop naturaplan
C NOVA 3
energy drink
Coop, Prix Garantie
E NOVA 4
Sirop framboise
Coop
NOVA 3
Energy drink
Coop Prix Garantie
C NOVA 4