Barcode: 4015042100034
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 35.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.6 g |
| of which sugars | 8.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Wasser, Zucker, Kohlensäure, Säuerungsmite Citronensäure, natürliches Zitronenaroma.
Additives
e290
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Tinto de verano
Casón Histórico
NOVA 4
Cápsulas de café con leche
Hacendado
NOVA 4
Bebida de soja vainilla 0%
Hacendado
B NOVA 4
Apple Cider
Wild Panther
NOVA 4
Nubi mallow
Hacendado
NOVA 4
Shandy Cerveza Sabor Limón
Steinburg
NOVA 4
Petit de bolsillo fresa
Hacendado
E NOVA 4
Cerveza suave
Steinburg
NOVA 3
Fresa calipo
Hacendado
E NOVA 4
Blackberry Cider
Wild Panther
NOVA 4
Cappuccino Caramel
Hacendado
NOVA 4
Infusion Manzanilla
Hacendado
NOVA 1