Barcode: 4090199700283
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 571.0 kcal |
| Fat | 64.3 g |
| of which saturated | 32.1 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 1.2 g |
Ingredients
butter, canola oil, water, salt.
Allergens
milk
Related Products in Dairies
labneh
arab development society
NOVA 3
Hammoudeh Low Fat Milk
Hammoudeh
B
Majan
kalleh,كالة
NOVA 3
Liquid Cream
KDD
E NOVA 1
white land Topping cream
white land
NOVA 4
Chocolate milk
بلدنا
D
Cream cheese*12
Almarai, المراعي
NOVA 4
Paneer
Continental
C NOVA 3
KDD Uht Full Cream Milk 1L
C NOVA 4
Burger Sliced Cheese (Processed Cheddar)
Farmland
NOVA 4
up
Almarai, المراعي
E
روب قليل الدسم
KDD
A NOVA 4