Barcode: 8001040412695
Spremi e gusta
by Plasmon
Nutri-Score
D
Processing
NOVA 1
Labels
no colorings
no flavors
Categories
Available in
france, italy
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 58.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 13.0 g |
| of which sugars | 10.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Mela (99,9%), vitamina C, succo di limone concentrato.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Aloe Vera Drink
El Mexicano, Marquez Brothers International Inc.
D NOVA 4
Organic Pure Tart Cherry Juice, Pure Tart Cherry
E
Coco Coconut Water
El Mexicano
Canneberge pure
Lakewood
NOVA 1
Organic Apple
Lakewood Littles
D NOVA 4
Purely Organic Pineapple
Renew Juice Company
D NOVA 1
Organic Spicy Pineapple Juice Blend
Lakewood
D NOVA 1
Original Non-Alcoholic Beer
Clausthaler
NOVA 1
Vanilla Caramel Latte Caf-Style Beverage Mix, Vanilla; Caramel Latte
Maxwell house
NOVA 4
French Vanilla Cafe-Style Beverage Mix, French Vanilla Cafe
Maxwell house
NOVA 4
ORGANIC PURE TART CHERRY
Lakewood
E
Organic Pure Celery
Lakewood
B NOVA 1