Barcode: 8001120782304
Spremuta di frutta 100% mela italiana
by Coop
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 1
Categories
Available in
italy
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 48.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 11.6 g |
| of which sugars | 11.0 g |
| Fiber | 0.2 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Succo di mela 100%
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bunt dazu Kichererbsen
CONAXESS TRADE NORGE AS, Bonduelle
A NOVA 3 Eco-Score A
Red Raspberries
Great Value
A NOVA 1
pick up!
Leibniz
E NOVA 4
Berief Bio Soja Drink Natur
berief
B NOVA 4
YATEKOMO Pollo
Gallina Blanca
C NOVA 4 Eco-Score B
Spaghettoni Semola Senatore Cappelli
Alce Nero
A NOVA 1 Eco-Score A
Riso Oro Ins. integ. 10'gr800 SC
Riso Scotti
B Eco-Score D
New York Style cheeseburger flavour
Pringles
D NOVA 4 Eco-Score B
TK - Rahmspinat
Freshona
A NOVA 4
K-take it veggie Cocogurt Natur
K- take it veggie
C NOVA 4
Schwarzer Johannisbeer Nektar
Rewe
E NOVA 4 Eco-Score E
Mais Waffeln Quinoa
Rossmann
A NOVA 3