Barcode: 20437046
Steakové hranolky
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
vegetarian
vegan
green dot
made in belgium
nutriscore
nutriscore grade b
Available in
czech republic, finland, france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 121.0 kcal |
| Fat | 2.5 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 21.0 g |
| of which sugars | 0.5 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.6 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
94% brambory, 3% slunečnicový olej, 3% obalovací směs (modifikovaný škrob, rýžová mouka, jedlá sůl, škrob, kypřicí látky: difosforečnany, uhličitany sodné; zahušťovadlo: xanthan; dextróza, maltodextrin, přírodní aromata, slunečnicový olej).
Additives
e14xx
e415
e450
e500
Related Products in Chips And Fries
Frites
Carrefour, Simpl
B NOVA 4
Pommes dauphines
Auguste
D NOVA 4
Pommes dauphines
Dessaint
D NOVA 4
Frites Allumettes
Carrefour
B NOVA 4
Patatas corte fino especial para horno
Carrefour
B NOVA 4
Pommes dauphines surgelées au four
Grand Jury
D NOVA 4
Frites épaisses
Carrefour
B NOVA 4
Frites
Carrefour, Produits blancs
B NOVA 4
Pommes frites
Carrefour
B NOVA 3
Pommes frites
Carrefour
B NOVA 4
Pommes frites allumettes
Carrefour
B NOVA 4
Pommes Frites préfrites et surgelées
Top budget
B NOVA 3