Barcode: 4088600226132
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 43.8 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 5.9 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 2.3 g |
| Proteins | 2.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Carrot (45%), Broccoli (31%), Supersweet Sweetcorn (24%).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Gebroken lijnzaad
Just
NOVA 1
Myrtilles
Driscoll's
B
Graines de chia
Holland & Barrett
B NOVA 1
Huile de grains de lin biologique
Holland & Barett
C NOVA 2
Graines de lin brunes
Holland & Barrett
A
Cappucino Classic
De Jong
NOVA 4
Choco teff fingers
Consenza
E NOVA 4
Soy protein powder
Holland&Barrett
NOVA 1
Meergranen Broodmix.
Holland&Barrett.
C NOVA 4
Good stuff gebroken lijnzaad
Holland & Barrett
A
Kruimige Colomba aardappelen
Vanka
B NOVA 1
Vastkokende aardappelen
B NOVA 1