Barcode: 0078742295640
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 32.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.2 g |
| of which sugars | 2.1 g |
| Fiber | 2.1 g |
| Proteins | 2.1 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
Organic broccoli, salt.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Vegetarian chestnut & cranberry stuffing
Marks & Spencer
E
Mochi Blood Orange
Trader Joe's
D NOVA 1
Prepared beets with horseradish triple strong
C NOVA 3
Jelly
Intracorp Entertainment
E NOVA 3
Whole green beans
A NOVA 1
Brazil nuts
Marks & Spencer
C NOVA 1
Jam
Intracorp Entertainment
E NOVA 4
No sugar added prepared beets with horseradish
B NOVA 4
Hand Picked Blueberries
M&S Food
A NOVA 1
Guacamole Organic Dip Mix
The Spice Hunter
NOVA 4
Onion rings
C NOVA 4
FRIEND M&S <-FOOD- MADE WITHOUT GLUTEN, WHEAT & EG
Marks & Spencer
B NOVA 4