Steiger radler citronový
Categories
Available in
slovakia
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 36.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 8.0 g |
| of which sugars | 7.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Svetlý Citrón-miešaný nealkoholický nápoj pripravený zo svetlého piva a sirupu s príchufou citrón. Zloženie: pivo 50% (voda, jačmenný slad, upravený chmel, antioxidant kyselina askorbová) sirup s príchufou citrón zriedený so sytenou vodou 50% (voda 90%, sirup 10%-zloženie: voda, cukor, regulátor kyslosti kyselina citrónová, prírodná citrónová aroma) CO2.Pasterizované. Odporúčame skladovaf pri teplote do 25°C. Chránif pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Odporučená teplota konzumácie 7-12°C. Vyrába: Pivovar Steiger a.s., č.24, Vyhne, 966 02 Slovensko. Krajina pôvodu: Slovenská republika Steiger Radler. Minimálna trvanlivost: vid dno plechovky. Skutočný obsah alkoholu 0,0% objem
Related Products in Beverages
7 up free
7up
Jus pomme orange carotte ace
Merziger
7up
7up
7 up free
Seven-Up
Multivitamin 10 Fruchtsaft
Merziger
Diet
Pepsi
Sparkling Lemon & Lime Drink
7up
Pepsi Max
Pepsi
7 Up
7 up, Seven-Up
Sportness Protein Drink
sportness
Pepsi-cola
pepsi
Pepsi 1 L
Pepsi